OTOMATİK BORU TEMİZLEMELİ KAT KALORİFERİ
OTOMATİK BORU TEMİZLEMELİ KAT KALORİFERİ

Bundan Ötesi Yok ! Otomatik kül çıkarma, otomatik tutuşturma, otomatik boru temizleme...

 • Sera Isıtma Sistemleri

  Kurulan ısıtma sistemlerinde ortamın sıcaklığı termostatlar ile sağlanmaktadır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Merkezi Sistem Kalorifer Kazanları

  Tam silindirik merkezi sistem kalorifer kazanlarımız 300.000 Kcal/h ile 1.000.000 Kcal/h arası 15 model olmak üzere tam silindirikdir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi

  Kozlusan katı yakıtlı kalorifer kazanı, 25 mm çapa kadar büyüklüğü olan her cins kömür..

  DETAYLI BİLGİ
 • Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi

  temizlemeli kazan, otomatik temizlemeli kat kaloriferi

  DETAYLI BİLGİ

OTOMATİK BORU TEMİZLEME

Yükleme mekanizmasına bağlı sistem sayesinde her yükleme esnasında duman borularının içinde yer alan yayları harekete geçirerek kazanı sürekli temiz tutup kullanıcıyı temizleme zahmetinden kurtararak kazanı ilk günkü gibi yüksek verimde çalıştırmaya imkan sağlar (KYK serisi kazanlar için)

OTOMATİK KÜL ÇIKARMA

Yanma odasında oluşan külleri çift helezon aksamı yardımıyla yanma potasının iki yanını tarayarak makine dışına yani kül kutusuna boşaltmaktadır. Ürünün bu özelliği kullanıcıya kül temizleme derdirden kurtarır, rahatlık ve güvenlik sağlar.(KOZLUSAN PATENTLİ)

OTOMATİK TUTUŞTURMA

Bu sistem sayesinde yakıtın ilk tutuşturulma işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Bu sayede kullanıcı kazanı tutuşturmak için diğer yanıcı maddelere ihtiyaç duymadan kazanı otomatik bir şekilde tutuşturur.

OTOMATİK KARIŞTIRMA

Normal kat kaloriferi kazanlarında yanma potasında oluşan taşlaşmış küller(curuflar) delikleri kapattığı için ateşin verimli ve sürekli yanmasını engellemektedir. Ocak kısmında bulunanan otomatik karıştırma mekanizması maksimum yanma sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcı makine kapağını açıp külleri karıştırma derdinden kurtulmaktadır. (Merkezi Sistem Kazanlar için)

 

KOZLUSAN KAT KALORİFERİ KAZANLARI

 

Kozlusan katı yakıtlı kat kaloriferi kazanları 25 mm çapa kadar büyüklüğü olan her cins kömür, prina, fındık kabuğu gibi yakıtları yakabilecek şekilde dizayn edilmiştir.Üstün teknoloji ile üretilen kazanlarımız, çelik gövde üzerine özel duman boruları, kazanın verimini arttırıcı özel türbülatörleri ve tamamen kaynak konstrüksiyonu kullanılarak imal edilmektedir. 

                         

T.C. Zafer Kalkınma Ajansı'nın Rekabetçi Kobi Mali Destekler Programı kapsamında, ULUSLARARASI TANINIRLIK İLE İHRACATI ARTTIRMAK ADINA, YENİLİKÇİ ÜRETİME YÖNELİK TEKNOLOJİ ODAKLI YATIRIM PROJESİ'ni yürütmekteyiz. Projemizin amacından kısaca bahsedecek olursak;
 
Firmamız, Propel-200 isimli biyokütle yakıtla çalışacak yeni ürün tasarlamayı hedeflemiştir. Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilecek ürünümüz, sahip olduğu hava kütle sensörleri ve gelişmiş yazılım altyapısı ile tüm irtifa ve iklim koşullarında ideal hava/yakıt karışımını sağlayarak yanma verimliliğini en üst seviyede tutacaktır. Egsoz gazının oksijen miktarı sürekli izlenerek, biyokütle yakıtın kalorifik değerindeki toleranslar dakikalar içinde kompanze edilebilecektir.Testler sonucu %95 verimlilikte 0-40 ppm CO değerlerinde çalışması hedeflenmiştir. Prototip ürünümüz; otomatik yükleme, temizleme, ateşleme ve kül boşaltma özelliğine de sahip olacaktır.

 

DETAYLI BİLGİ

TANITIM FİLMİ

E-POSTA LİSTESİ


E-Posta listemize kaydolun, fırsat ve kampanyalarımızdan haberdar olun.

authentic qualiity air jordan retro Curry 2 Release Dates and Colors nike magista obra silver storm new balance 580 Foot Locker Nike Air Presto zum Verkauf DE Adidas Yeezy 350 for sale Nike Zoom Kevin Durant Shoes Melo M12 Performance Review under armour curry two low essential shoes Adidas Springblade running shoes New Balance 880 V4 Laufschuhe Damen Chaussure Nike Huarache Pas Cher Femme Yeezy 350 Boost Low Nike Air Max 87 KD 8 on Sale Adidas Ultra Boost Size nike roshe run shoes reviews Kobe 11 Nikecom Nike Pegasus 83 Sale Air Jordan Shoes