Haberler

 • ISK SODEX 2016 Fuarı

  20

  May
  2016

   

   

   

   

   

   

   

  04-07 Mayıs 2016 tarihlerinde CNR EXPO/İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen ISK-SODEX 2016 Fuarı’na katılan KOZLUSAN, katı yakıtlı ısıtma sektörünün en teknolojik, en yeni ve en verimli ürünlerini vitrinine çıkararak ziyaretçileriyle buluşturdu. Aynı anda hem odun hem kömür yakan "KOZ-WOOD" yeni modeliyle de benzerlerinden farklılaşan malzeme kalitesiyle de fuarın ilgi odağı olmayı başardı. 

   

  Pellet sektöründe son 10 yıldır en büyük yatırımları, AR-GE çalışmaları ve inovatif ürünleri ile sektöre ilham veren Kozlusan bu seneki fuarda yeni Pellet Sobası modelleri ile dikkat çekmeyi başardı. Aynı zamanda Pellet kategorisinde yine "Insert Air" pellet şöminesi modeliyle fuarın katı yakıtlı ısıtma kategorisinde en dikkat çeken ürünü oldu. Çevre dostu pellet yakıtı ile çalışan %95,5’i aşan verimlilikteki ve markanın amiral gemisi modeli olan PROPEL serisi yine en gözde ürünlerden birisiydi.

   

  Kozlusan; yeni ürünleri, teknolojik ve verimli modelleri ile ziyaretçilerinin büyük beğenisi toplayarak katı yakıtlı ısıtma sektöründeki başarısını bir kez daha gösterdi. Aynı zamanda bu fuar vesilesi ile iç&dış pazardaki müşteri ve bayi ilişkilerini güçlendirerek önümüzdeki yıllar için güçlü bir sinerji oluşturma fırsatı buldu.

   

  Tüm ziyaretçilerimize ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

   

  Standımızı 3 Boyutlu sanal tur ile ziyaret etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

   

  sodex kozlusan

  kozlusan kazan

  kozlusan sodex fair

  kozlusan kat kaloriferi

  « Tüm Haberler

TANITIM FİLMİ

E-POSTA LİSTESİ


E-Posta listemize kaydolun, fırsat ve kampanyalarımızdan haberdar olun.