KOZLUSAN firması Salih Kozlu tarafından 1978 yılında Manisa'nın Akhisar ilçesinde tarım makinaları imalatı ile faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılında kalorifer kazanı üretimine adım atan firmamız, şu an 15.000 m² kapalı alan içerisinde 150 çalışanı ile sektörün öncü firmaları arasına girmiştir.
 
KOZLUSAN yılda 5000 adet kazan üretmekte ve bunun %50’sini Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu ülkelerine ihraç etmektedir. Yurt içi ve yurt dışındaki pazarlama ve satış organizasyonunu bayileri aracılığıyla gerçekleştiren firmamız, 200 noktadaki yetkili servis ağı ile müşteri ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap vermektedir.
 
Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 10.000 Kcal/h kapasiteden 1.000,000 Kcal/h kapasiteye kadar pellet ve kömür yakıtlı kat kaloriferleri, merkezi sistem kalorifer kazanları, sera ve çiftlik ısıtma sistemleri, kurutma sistemleri, pellet sobaları ve brülörlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.
 
Yenilikçi projeler üreten AR-GE ekibi ile son donanıma sahip laboratuvarlarında termal, mekanik ve elektronik kontrollerini kalite standartları doğrultusunda gerçekleştirerek yüksek verimli ürünler üretmektedir.
 
Ürünlerimiz AB standartlarına göre üretilmekte olup CE ve TSE belgelidir.
 
Geniş ürün yelpazesi ile 2014 yılında %35’lik büyümeyi gerçekleştiren firmamız, teknolojinin son imkanlarını kullanarak sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir.
Analitik düşünen, iletişim gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışanları ile sektöründe fark yaratan KOZLUSAN; ülkesi, müşterileri, bayileri ve yan sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.
 
Sektörde, çevreye dost teknolojik ürünleri tasarlayıp üreten bir firma olarak kaliteden ödün vermeden, ürettiklerimizi yurt içi ve yurt dışı pazarlarında satarak Türkiye ekonomisine verdiğimiz katkıdan dolayı KOZLUSAN ailesi olarak gurur duymaktayız.
 
 
KOZLUSAN
Önce kalite, önce hizmet, önce memnuniyet anlayışı ile çalışıyor.
Tanıtım Filmi

KOZLUSAN
ISITMA SİSTEMLERİ
TANITIM FİLMİ

Kozlusan Isıtma Sistemleri kurumsal tanıtım filmimize buradan ulşabilirsiniz.

KOZLUSAN 2023 GENEL KATOLOG

KOZLUSAN 2023 GENEL KATOLOG